Dom zdravlja Vitez danas je imao čast primiti donaciju u iznosu od 30.000 KM od kompanije Bingo, koja je uručena povodom svečanog otvorenja novog Bingo centra u Vitezu. Donaciju je u ime ustanove preuzela ravnateljica primariijus dr. Ana Šimunović.
Ova vrijedna podrška predstavlja značajan doprinos unapređenju zdravstvene zaštite i kvalitetnijim uslugama koje svakodnevno pružamo našim pacijentima. Društveno odgovorno poslovanje i ulaganje u zdravstvo najbolji su pokazatelj brige za zajednicu u kojoj živimo i radimo.
U ime svih zaposlenika i naših pacijenata, iskreno zahvaljujemo kompaniji Bingo na ukazanom povjerenju i velikodušnosti. Vjerujemo da će ova donacija doprinijeti daljnjem razvoju naše ustanove i još kvalitetnijoj zdravstvenoj skrbi za građane Viteza.
